H18 ELIT (42) 7820 m
1 (0469) Johan Eriksson 87 5 Gävle OK 54:08 Gold
(0830) Fredrik Holgersson 87 15 Snättringe SK dns
D20 ELIT (15) 6270 m
1 (0237) Hanna Brus 85 3 Västerbergslagens OL 59:16 Gold
3 (0224) Sofia Persson 85 15 Snättringe SK 1:07:17 Silver
D18 ELIT (32) 5590 m
1 (0415) Lina Sundqvist 88 3 OK Kåre 44:52 Gold
2 (0378) Anna Tiderman 87 15 Snättringe SK 47:37 Gold
H70 (21) 3930 m
1 Rolf Schagerström 35 12 Almby IK 35:49 Gold
Bo Sundberg 34 15 Snättringe SK disq
H60 (58) 4510 m
1 Anders Johansson 44 3 IFK Moras OK 33:46 Gold
3 Rune Rådeström 43 15 Snättringe SK 34:51 Gold
21 Göran Johansson 41 15 Snättringe SK 42:38 Silver
H55 (47) 4730 m
1 Göran Fredberg 50 3 Korsnäs IF OK 33:49 Gold
33 Claes Andersson 47 15 Snättringe SK 53:15
41 Marcel Triplet 46 15 Snättringe SK 1:03:29
H50 (66) 5100 m
1 Hans Andersson 54 3 Västerbergslagens OL 34:53 Gold
25 Jonny Nilsson 55 15 Snättringe SK 43:41 Silver
43 Olof Persson 51 15 Snättringe SK 50:56 Bronce
H45 (58) 5970 m
1 Stefan Carlsson 57 8 Alfta-Ösa OK 41:09 Gold
9 Göran Nilsson 56 15 Snättringe SK 44:49 Gold
38 Anders Hedberg 59 15 Snättringe SK 57:03 Silver
49 Tomas Movin 60 15 Snättringe SK 1:10:47
51 Sven Erik Amrén 59 15 Snättringe SK 1:14:02
H21 LÅNG (38) 10720 m
1 Lars Johansson 64 18 OK Tyr 1:12:43 Gold
26 Mats Fransson 69 15 Snättringe SK 2:21:31
H16 (64) 5080 m
1 (0715) Jerker Lysell 89 8 Rehns BK 32:24
33 Niels Hedberg 90 15 Snättringe SK 1:02:59
Björn Holgersson 89 15 Snättringe SK dns
H14 (69) 4060 m
1 Joakim Svensk 91 3 Stora Tuna IK 28:13
14 Patrik Nilsson 91 15 Snättringe SK 34:54
H10 (29) 2520 m
1 Oskar Sandberg 96 3 Säterbygdens OK 16:30
14 Martin Nilsson 96 15 Snättringe SK 24:27
D70 (14) 2540 m
1 Britta Daniels 35 3 Malungs OK Skogsmårdarna 34:58 Gold
7 Margareta Sundberg 35 15 Snättringe SK 49:07 Bronce
D55 (16) 3570 m
1 Britt Eriksson 49 21 Sala OK 35:39 Gold
13 Viviann Andersson 47 15 Snättringe SK 54:38
D45 (40) 4170 m
1 Lena Larsson 57 21 Sala OK 35:57 Gold
30 Agneta Holgersson 59 15 Snättringe SK 1:07:42
D45 MOTION (2 3470 m
1 Eva Lind 59 3 Säterbygdens OK 37:41 Silver
16 Kerstin Movin 58 15 Snättringe SK 1:01:13
D40 (34) 4240 m
1 Kerstin Haglund 63 21 OK Hedströmmen 36:05 Gold
31 Ylva Nilsson 61 15 Snättringe SK 1:10:07
D21 (32) 4830 m
1 Jessica Sjöberg 73 15 Tullinge SK 42:52 Gold
28 (0637) Therese Persson 84 15 Snättringe SK 1:14:10
D20 (3) 4380 m
1 Anna Ståhl 85 3 Avesta OK 49:35 Gold
2 Emily South 86 15 Snättringe SK 55:27 Silver
D16 (55) 4060 m
1 (0471) Kristin Löfgren 89 15 Järfälla OK 35:35
37 Jenny Dahlström 89 15 Snättringe SK 56:43
Maria Movin 90 15 Snättringe SK dns
Anna Movin 89 15 Snättringe SK dns
Öppen 9 (11) 6920 m
1 Robert Bylander 67 13 Helsingborgs SOK 57:03 Bronce
6 Olle Malmring 15 Snättringe SK 1:12:53 Bronce